Najlepsza Para Hodowlana - Kamionka 20.05.2017 O/Rzeszów

Lord Zuzkin Sen/ Adel River Face Miejsce 4

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie CACIB - River face

Lublin 10.12.2016. CACIB - judge A. Stępiński.
Adel River face Ex.lok 1 Zwyciężca Młodzieży , Najlepszy Junior w Rasie UKOŃCZONY JUNIOR CHAMPION
Lord Zuzkin sen Ex. Lok. 1 CAC,CACIB Najlepszy Dorosły Pies ( Best Dog ) BOS
Najlepsza Para hodowlana

CACIB - KIELCE 2016

To były dwa wyjątkowe dni dla naszej Adelki.W pierwszy dzień oceniał sędzia ,który sam jest hodowcą tej rasy i ocena od nie go była dla nas bardzo ważna. I tak Adelka w klasie Junior 12 miesięcy 12.11.2016 Judge :Panos Demetriou (CY) otrzymała Excellent lokatę 1/3 Shar pei w klasie. Natomiast w dniu następnym pan sędzia  : Jean-Francois Martin (F) otrzymała również  Excellent i lokatę 2/3.

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Przemyślu

              Jesteśmy bardzo dumni z naszych pociech. Spisały się na medal . Lord powiększył swoje trofea o kolejne CWC, Zwyciężca Rasy  BOB oraz na finałach grupy II zajął IV miejsce. Adelka pierwszy raz zaprezentowała się w klasie młodzieży i otrzymała ocene Doskonałą lok 1 , zwyciężca młodzieży a w finałach Najpiękniejszy Junior Wystawy została wybrana do 6 -tki najpiękniejszych w klasie junior.

Dwie Wystawy w Krakowie 2016

Kraków 17/18.06.2016 Adel River Face  Jak co roku w Krakowie odbywają się dwie wystawy . W tym roku były to -  National Dog Show of II,IV,V,IX,XGrup FCI / XX International Dog Show CACIB . Po raz pierwszy nie zabrałam Lorda , postanowiłam poświęć więcej czasu Adelce , gdyż to ona dopiero zaczyna swoją drogę wystawową i potrzebuje dużo uwagi . Choć Lord był bardzo zawiedziony , że zostaje w domu to jednak musiał się z tym pogodzić . I tak o to nasze osiągnięcia z Krakowa  Piątek - Najlepsze Szczenię w rasie - lok.1 WO , Very promisin

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Rzszów

Wystawa psów w Rzeszowie to zawsze solidnie zorganizowana wystawa, na którą bardzo lubimy  jezdzić. Jednak tym razem, w trakcie pozdróży na wystawę Rzeszów 2016 😳 13 km przed osiągnięciem celu, spod maski naszego auto zaczął ulatniać się dym. Szczęście w nieszczęściu stało się to w mieście Kolbuszowa blisko postoju taksówek 🚗 Nie zastanawiając się udało mi się wcisnąć dwa psy z klatką do taksówki i z otwartą klapą, jadąc z prędkością 40 km na godz. dotarliśmy na wystawę. Okazało się , że zepsuła nam się sprężarka od klimatyzacji , chociaż wyglądało to przerażająco 😱

 

Rasę oceniała  Sędzia Viera Staviarska (SK) która bardzo dobrze zna  się shar pei, ponieważ od wielu lat prowadzi własną hodowlę tej rasy, a obecnie pełni funkcję Prezesa Klubu shar pei na Słowacji. Na wystawie panowała super atmosfera spotkaliśmy się z hodowcami wymieniając swoje spostrzeżenia na temat piesków, dowiedzieliśmy się wiele przydatnych rzeczy w temacie karmienia naszych piesków. Lord jak wystąpił w klasie champion, a Adelka w klasie szczeniąt. Dla niej był to czas nauki jak zachować się na wystawie, kiedy stać, a kiedy biegać. Tym razem była rozkojażona i nie bardzo interesowało ją bieganie. Adel otrzymała ocene Wybitnie Obiecującą , ale za opór w bieganiu zajeła lok 2/2. Lord jak przystało na Lorda zachował się doskonale, był posłuszny i stał jak tego wymagała sytuacja. Sędzina go pochwaliła, za piękną postawę, a ja rosłam z dumy. Dał nam dużo radości, a na wystawie otrzymał ocene doskonałą lok , CAC<CACIB<BOB oraz Najpiękniejszy Pies Odziału Rzeszów lok II.

Wystawa w Rzeszowie po raz pierwszy odbyła się na świeżym powietrzu, co było strzałem w dziesiątkę. Oby więcej takich wystaw :)

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Lwów

    Pewnego pięknego dnia wybrałam się razem z Lordem na wystawę do Lwowa.Miały być to dwie wystawy o randze CACIB.Pierwszego dnia oceniał nasz sędzia z Włoch Masimiliano Manucci .Lord wychodził w klasie Champion , zaprezentował się doskonale bardzo spodobał się sędziemu i doastał bardzo ładny opis .Pierwszy dzień skonczyliśmy z oceną Doskoałą lok.1, BOS,CAC i CACIB.
Drugi dzień był pełen dreszczy bo okazało ,że mamy nie ten numer co trzeba i tylko moja wewnętrzna dociekliwosć i spradzanie wszystkiego przed wyjsciem uświadomiła mi ,że coś się nie zgadza.Dzięki szybkiej interwencji Renaty udało się wydrukować nową kartę ocen i wyjśc na ring do oceny. Oceniała nas sędzia Anna Rogowska jak zawsze długo i rzetelnie przyglądła się psą w porównaniu. Drugą wystawę zakończyliśmuy również z oceną doskonałą lok.1 CAC,CACIB i BOB najpiękniejszy pies w rasie.

ŁÓDZ Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

   Łódz to wystawa na którą przyjeżdza najwięcej shar pei w kraju i jeśli ktoś chce sobie wyrobić zdanie na temat shar pei właśnie powinień przyjechać na tą wystwę. W tym roku było ich 25 . Wybrałam się na nią z Lordem i Adelką.Lord klasa champion ,Adelka klasa szczenią.Oceniał nas sędzia ze Szfajcarii . który jest znawcą rasy , gdyż sam w domu ma dwa shar pei - Danilo Furnali.Wystaw była dla nas bardzo udana Lord Zdobył wszysto co można wygrał wystawę ocena doskonała lok.1 CAC,CACIB,BOB jak również Adela została najpiękniejszym szczenięciem w rasie. Wybitnie Obiecująca lok1 .
Please reload